EN
021-77720581 info@Arshianlift.comشرکت مهندسی آسانبرکاران عرشیان (یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری عرشیان) در سال 1383 تأسیس گردید و امتداد مسیر شرکت دوبلکس (سال تأسیس 1353) به سهامداری برادران گلشنی می باشد. این شرکت در طول دوران فعالیت خود توانسته است با جلب اعتماد و تعامل سازنده با کارفرمایان به عنوان یک شرکت مهندسی خوشنام در اذهان تجلی نماید.

با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر مدیران، سرمایه انسانی متخصص و مجرب در مجموعه خانواده عرشیان، بطور روز افزون بر توان رقابتی و مراتب رشد و ترقی شرکت افزوده شده است و موفق به مشارکت در اجرای پروژه های ملی همچون راه آهن، مترو، فرودگاه، بیمارستان، هتل، مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ شده است و هم اکنون یکی از سه شرکت برتر در صنعت آسانسور و پله برقی ایران می باشد. این شرکت سالیان متمادی با شرکت های بزرگ صنعت آسانسور و پله برقی جهان ارتباط داشته است و هم اکنون نیز با تولیدکنندگان برتر دنیا همکاری دارد

شرکت عرشیان با تجربه‌ی سالیان در مباحث فنی و مهندسی برای پروژه های مهمی چون مترو اصفهان، مترو مشهد، مترو شیراز، ایستگاه های راه آهن تهران تا مشهد، فرودگاه مهرآباد تهران و سایر پروژه‌های کلان کشور، حائز بالاترین امتیازها در ارزیابی های فنی، بازرگانی و مالی مناقصات بوده است و توفیق داشته که سبب سربلندی این شرکت و مشتریان ارزشمند خود باشد.

عرشیان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: