EN
021-77720581 info@Arshianlift.com
درباره مــا

شرکت آسانبرکاران عرشیان


شرکت مهندسی آسانبرکاران عرشیان (یکی از زیر مجموعه های هلدینگ سرمایه گذاری عرشیان) در سال 1383 تأسیس گردید و امتداد مسیر شرکت دوبلکس (سال تأسیس 1353) به سهامداری برادران گلشنی می باشد. این شرکت در طول دوران فعالیت خود توانسته است با جلب اعتماد و تعامل سازنده با کارفرمایان به عنوان یک شرکت مهندسی خوشنام در اذهان تجلی نماید.

با تلاش مستمر و خستگی ناپذیر مدیران، سرمایه انسانی متخصص و مجرب در مجموعه خانواده عرشیان، بطور روز افزون بر توان رقابتی و مراتب رشد و ترقی شرکت افزوده شده است و موفق به مشارکت در اجرای پروژه های ملی همچون راه آهن، مترو، فرودگاه، بیمارستان، هتل، مجتمع های مسکونی و تجاری بزرگ شده است و هم اکنون یکی از سه شرکت برتر در صنعت آسانسور و پله برقی ایران می باشد. این شرکت سالیان متمادی با شرکت های بزرگ صنعت آسانسور و پله برقی جهان ارتباط داشته است و هم اکنون نیز با تولیدکنندگان برتر دنیا همکاری دارد

شرکت عرشیان با تجربه‌ی سالیان در مباحث فنی و مهندسی برای پروژه های مهمی چون مترو اصفهان، مترو مشهد، مترو شیراز، ایستگاه های راه آهن تهران تا مشهد، فرودگاه مهرآباد تهران و سایر پروژه‌های کلان کشور، حائز بالاترین امتیازها در ارزیابی های فنی، بازرگانی و مالی مناقصات بوده است و توفیق داشته که سبب سربلندی این شرکت و مشتریان ارزشمند خود باشد.


آدرس شماره یک  
تهران، انتهای همت غرب، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، خیابان بنفشه، پلاک 6، واحد 6، طبقه سوم
البرز، انتهای همت غرب، شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، خیابان بنفشه، پلاک 6، واحد 6، طبقه سوم


ما را دنبال کنید